نسخه نویسی الکترونیک در گلستان اجرایی می گردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سید محمد حسینی ظهر چهارشنبه در نشست خبری اظهار کرد: هم اکنون 65 درصد جمعیت استان معادل یک میلیون و 300 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

نسخه نویسی الکترونیک در گلستان اجرایی می گردد

وی درباره برنامه های بیمه سلامت، بیان نمود: برنامه های گذشته بیمه سلامت را با تغییر چند رویکرد دنبال می کنیم.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان اضافه نمود: معین هم پوشانی صندوق های بیمه گر یکی از برنامه های اصلی است چرا که هم اکنون عده ای با پرداخت چند حق بیمه یک خدمت دریافت می نمایند.

وی با تاکید بر این که ضرورت دارد هم پوشانی بین بیمه ها را استخراج کنیم، ادامه داد: به روش های مختلف انجام این مهم در دستور کار واقع شده است و کوشش داریم بیمه ای که خدمات جامع تری ارائه می دهد حفظ گردد.

حسینی از اجرای رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت اطلاع داد و توضیح داد: این رویداد برای دریافت ایده های نو در 6 محور اجرا می گردد.

وی به محورهای 6 گانه این رویداد هم اندیشی هم اشاره و افزود: آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه ای، قوانین، مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت از محورهای این رویداد است.

مدیرکل بیمه سلامت گلستان از فعال شدن شماره 1666 برای دریافت پیشنهادها، نظرها و شکایت در حوزه بیمه سلامت اطلاع داد و گفت: به زودی نسخه نویسی الکترونیکی در گلستان انجام می گردد.

وی با اشاره به این که طرح نسخه نویسی الکترونیکی به طور پایلوت در کرمان اجرا شده، گفت: از بهمن ماه این طرح در تمام استان های کشور و در گلستان در یک شهرستان اجرا می گردد و امید داریم بتوانیم با برطرف نواقص زیرساختی در سال 98 کل استان را زیر پوشش این طرح ببریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نسخه نویسی الکترونیک در گلستان اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه نویسی الکترونیک در گلستان اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید