نیروهای مقاومت یمن بر شهر راهبردی الزاهر در البیضاء مسلط شدند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ به نقل از المسیره، سلسله پیشروی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در مواجهه با مزدوران و متجاوزان ائتلاف سعودی همچنان ادامه دارد. نیروهای یمنی دستاورد جدیدی را در البیضاء خلق کردند.

نیروهای مقاومت یمن بر شهر راهبردی الزاهر در البیضاء مسلط شدند

بر اساس این گزارش، نیروهای مقاومت یمن طی عملیاتی گسترده در استان البیضاء پیروز شدند کنترل شهر راهبردی الزاهر واقع در این استان را به دست بگیرند. این درحالی است که آنها بر چند پایگاه مزدوران و تکفیریها در این استان مسلط شدند.

عملیات مذکور پس از آن انجام شد که چندی پیش یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام جدیدترین عملیات های استراتژیک نیروهای یمنی علیه اهداف سعودی اطلاع داد.

وی در این خصوص گفت: یگان پهپادی یمن بار دیگر پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط را با پهپاد قاصف K2 هدف قرار داد. طبق اعلام سخنگوی نیروهای مسلح یمن، پهپاد یمنی ها هدف نظامی مهم خود در خمیس مشیط را به دقت مورد اصابت قرار داد.

یحیی سریع در انتها تأکید کرد که این اقدام در چارچوب پاسخ مشروع به حملات متجاوزان و تداوم محاصره یمن اجرا شده است. این در حالی است که طی روزهای اخیر، پایگاه راهبردی ملک خالد بارها به وسیله نیروهای یمنی هدف قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیروهای مقاومت یمن بر شهر راهبردی الزاهر در البیضاء مسلط شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای مقاومت یمن بر شهر راهبردی الزاهر در البیضاء مسلط شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید