پرسپولیس بی فایده از الهلال ترسید، بدترین بازی 4 سال اخیر را دیدیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، فرزاد آشوبی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره باخت 3 بر صفر پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2021 آسیا که منجر به حذف شاگردان یحیی گل محمدی از دور این رقابت ها شد، گفت: واقعاً برایم جای ابهام دارد که چرا پرسپولیس اینقدر در طول مسابقه عقب نشینی داشت. پرسپولیس خیلی عجیب تحت تأثیر قدرت مهاجمان حریف قرار گرفته بود. آنها تمام فضای زمین را در اختیار میزبان قرار داده بودند.

پرسپولیس بی فایده از الهلال ترسید، بدترین بازی 4 سال اخیر را دیدیم

کارشناس فوتبال ایران درباره ضعف در حملات پرسپولیس ادامه داد: این تیم با کمترین حملات توانست به محوطه جریمه حریف برسد اما پرسپولیس خیلی عقب نشینی داشت. به نظرم ترس بی فایده از مهاجمان الهلال باعث این شکست شد. واقعاً حیف شد این نسل از بازیکنان پرسپولیس نتوانستند دوباره به فینال برسند.

او درباره عملکرد ضعیف بازیکنان خط میانی سرخپوشان تاکید نمود: پرسپولیس اصلاً بازی سازی نکرد. این مهم ترین مشکل برای تیمی بود که باید صعود می کرد. شیوه بازی پرسپولیس واقعاً من را حیرت زده کرد.

آشوبی درباره دوندگی بازیکنان الهلال و عطش آنها برای برد پر گل مقابل پرسپولیس یادآور شد: تیمی که نمی ترسد همواره حمله می نماید. الهلال کاملاً متوجه شد پرسپولیس عقب نشسته است و از فرصت پیش آمده برترین استفاده را کرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره تأثیر عدم برگزاری بازی رسمی این تیم در رقابت های لیگ برتر به علت تعطیلات بین فصل اعلام کرد: شاید بتوانیم به چنین مشکلاتی بپردازیم اما درصد خیلی ویژه ای ندارد. سطح فنی پرسپولیس مقابل الهلال اصلاً خوب نبود. کاملاً معین بود که این تیم اصلاً از لحاظ تاکتیکی آماده نیست.

آشوبی ادامه داد: قرار نیست پرسپولیس همواره پیروز شود و مطابق انتظار عمل کند. باید بپذیریم بدترین بازی پرسپولیس را در چهار سال اخیر دیدیم اما حقیقت محض فوتبال همین است و همواره نمی توان در قله بود. بازیکنان پرسپولیس هم تمرکز کافی را نداشتند و این موضوع کار را برای آقای گل محمدی سخت نموده بود.

کارشناس فوتبال ایران در خاتمه اعلام کرد: پرسپولیس بدون شک با یک شکست وارد خزان فوتبالی خود نمی شود. این تیم به قدری پیروز است که دوباره راه خود را پیدا می نماید. برایم جالب است بعضی هواداران تیم های دیگر ایران تا این حد از شکست پرسپولیس مسرور شده اند. اینکه آرزو به دل نماندند هم برای آنها جذابیت دارد. فکر می کنم پرسپولیس با توجه به توان فنی و اتحاد تیمی داخل بازیکنان خود خیلی زود به شرایط ایده آل بر می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس بی فایده از الهلال ترسید، بدترین بازی 4 سال اخیر را دیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس بی فایده از الهلال ترسید، بدترین بازی 4 سال اخیر را دیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید