جلال حسینی: هیچ ایرانی منتظر باخت تیم ملی درجام جهانی نبود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ ، سیدجلال حسینی درباره برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان در روزی که سرخ پوشان چند بازیکن اصلی شان را نداشتند، گفت: ما واقعاً بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. قبل از بازی هم می دانستیم که یکی از سخت ترین بازی های خودمان در لیگ را در پیش داریم و به همین دلیل با وجود اینکه تمرین مناسبی نکرده بودیم با همه توان وارد بازی شدیم. ما چند روز تعطیل بودیم و به همین دلیل تمرین مناسبی برای این بازی نداشتیم. به طوری که منشا ورادو فقط یک جلسه با تیم تمرین کردند و کمال کامیابی نیا هم دو جلسه قبل از بازی با پیکان در تمرینات حاضر شد. خوشبختانه این بازی را با حمایت طرفدارانمان بردیم و طرفداران یک روز خوب را در استادیوم آزادی رقم زدند که از آنها ممنون هستم. سیدجلال پیرامون بازی با تراکتورهم حرف هایی دارد: درباره تیم تراکتورسازی نیازی نیست چیزی بگویم این تیم یکی از بهترین تیم های لیگ است که از بازیکنان خیلی خوبی بهره می برد. تراکتورسازی تیم کامل و یکدستی است و طرفداران پرشوری هم دارد که از این تیم حمایت زیادی می نمایند. ما باید برای این بازی خیلی کوشش کنیم چون هر بازی سختی های خاص خودش را دارد و بدون شک بازی با تراکتورسازی هم یکی از سخت ترین بازی هایمان را انجام خواهیم داد. بازی کردن مقابل تراکتورسازی همیشه سخت و سخت است و ما باید آماده یک نبرد سخت باشیم.

جلال حسینی: هیچ ایرانی منتظر باخت تیم ملی درجام جهانی نبود

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اظهارات سهراب بختیاری زاده مربی تیم امید کشورمان که در مصاحبه ای گفته بود برخی منتقدان کی روش دوست داشتند در جام جهانی تیم ملی سه گل از اسپانیا بخورد، بعد هم منتقدان بگویند چرا سیدجلال حسینی در تیم ملی نیست، این واکنش را نشان داد: واقعاً از این صحبت ها تعجب می کنم، بدون شک هیچ ایرانی منتظر باخت تیم ملی در جام جهانی نبود. حتی منتقدان کی روش هم دوست داشتند تیم ملی ایران در جام جهانی نتیجه بگیرد و دیدید که بعد از بازی های تیم ملی هزاران ایرانی در روسیه و میلیون ها ایرانی در شهرهای مختلف کشورمان به خیابان ریختند و خوشحالی کردند. برای من این صحبت ها عجیب است. شاید سهراب بختیاری زاده بازی ها و واکنش مردم را ندیده که این صحبت ها را مطرح می نماید. همه مردم به خاطر بازی های تیم ملی به خیابان ریختند و مطرح کردن این صحبت ها خوب نیست.

مدافع سابق تیم ملی حرف هایش را با این جملات تمام کرد: الان چند ماه از بازی های جام جهانی گذشته و برای من جای سؤال است که چرا بعد از این مدت که از جام جهانی گذشته این صحبت ها باید مطرح گردد؟ تا چند وقت دیگر تیم ملی کشورمان بازی های حساسی در جام ملت های آسیا دارد و تیم پرسپولیس هم باید در ادامه رقابت های لیگ برتر و جام حذفی به مصاف رقبایش برود و مطرح کردن این صحبت ها برای من جالب است که چرا بعد از گذشت حدود 6 ماه از جام جهانی تازه این صحبت ها مطرح می گردد.

1

منبع: ایران ورزشی

به "جلال حسینی: هیچ ایرانی منتظر باخت تیم ملی درجام جهانی نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلال حسینی: هیچ ایرانی منتظر باخت تیم ملی درجام جهانی نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید