وزیر ارتباطات: بسته های بلندمدت اینترنت به سبد اپراتورها برگردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تهران - خبرنگاران - محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شامگاه شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت که اپراتورهای تلفن همراه باید بنا به دستور، بسته های بلندمدت اینترنت را ظرف 48 ساعت به سبد خدمات خود بازگردانند.

وزیر ارتباطات: بسته های بلندمدت اینترنت به سبد اپراتورها برگردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، اپراتورهای تلفن همراه اواخر هفته گذشته با ارسال پیامکی به مشترکان خود اعلام نموده بودند که بسته های بلند مدت اینترنت در سال جدید حذف خواهند شد.

بر اساس این تصمیم، حتی کسانی که از قبل بسته ای رزرو نموده بودند هم نمی توانستند آن را تمدید نمایند.

در همین ارتباط وزیر ارتباطات شامگاه شنبه بعد از دریافت گزارش گران شدن بسته های اینترنت اپراتورهای بزرگ کشور، در صفحه توئیتر خود با هشتگ گزارش به مردم نوشت: گزارشی مبنی بر حذف بسته های بلندمدت از سبد خدمات اپراتورهای تلفن همراه دریافت کردم. آنالیز ها حاکی از صحت گزارش بود.

وی ادامه داد: امشب دستور داده شد که ظرف 48 ساعت این بسته ها بازگردانده شوند. اپراتورها بهتراست به جای افزایش تعرفه، همچنان سیاست مدیریت هزینه های مازاد را پیگیری نمایند.

تغییر دادن بسته های اینترنت جزو سیاست های بازرگانی اپراتورهای مختلف بوده که گاه نارضایتی هایی را در بین مشترکان موجب شده است. از جمله این موارد، تغییر در بسته های اینترنت همراه اول در روزهای گذشته بود که اعتراض هایی را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار وبلاگ کاتالوگ، پیامکی در روزهای گذشته به گروهی از مشترکان اپراتورهای همراه ارسال شده بود که برمبنای آن، تمدید بعضی بسته های بلندمدت اینترنت از تاریخ 20 اسفند لغو و اعلام شده بود که این بسته ها با مواردی دیگر جایگزین خواهند شد.

شبس ** علمی ** 9207 ** 9386 **

منبع: ایرنا

به "وزیر ارتباطات: بسته های بلندمدت اینترنت به سبد اپراتورها برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارتباطات: بسته های بلندمدت اینترنت به سبد اپراتورها برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید