پالوتا: با وجود VAR همچنان صعود رم مورد سرقت قرار می گیرد، شرم آور است که اینچنین حذف شدیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم از داور ترکیه ای بازی شب گذشته این تیم با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا انتقاد کرد.

پالوتا: با وجود VAR همچنان صعود رم مورد سرقت قرار می گیرد، شرم آور است که اینچنین حذف شدیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، جیمز پالوتا پس از شکست 3 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال رم مقابل پورتو در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف این تیم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 3 شد، در اعتراض به تصمیمات بحث برانگیز جونیت چاکر، داور ترکیه ای این بازی از جمله نادیده دریافت یک پنالتی به سود جالوروسی - در صحنه برخورد موسی مارگا با پاتریک شیک - و به ثمر رسیدن گل اول پورتو در شرایط مشکوک به آفساید گفت: فصل گذشته خواستار استفاده از فناوری یاری داور ویدئویی در لیگ قهرمانان اروپا شدیم، چون در مرحله نیمه نهایی فصل گذشته همین رقابت ها به خاطر نبود VAR ضربه بدی خوردیم و در این بازی هم با وجود این فناوری ضربه خوردیم. با وجود VAR همچنان صعود ما مورد سرقت قرار می گیرد. پاتریک شیک کاملاً در محوطه جریمه سرنگون شد، یاری داور ویدئویی هم این را نشان داد، اما هیچ چیزی گرفته نشد. بابت این سرقت ها خسته شدم. من دیگر کم آوردم.

رئیس باشگاه رم ادامه داد: استفان الشعراوی در دقیقه 49 در حالی که در موقعیت آفساید نبود، توسط دروازه بان پورتو سرنگون شد. در دقیقه 63 توپ به دست بازیکن حریف خورد و در دقیقه 67 هم تعادل پاتریک شیک را در محوطه جریمه به هم زدند. می دانم که داوری کار سختی است، اما واقعاً شرم آور است که ما به خاطر چنین اتفاقاتی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت از گردونه رقابت ها حذف شویم. راستی داور باید در دقیقه 63 بازیکن پورتو را به خاطر خطای هَند اخراج می کرد و آنها با 10 نفر به بازی ادامه می دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پالوتا: با وجود VAR همچنان صعود رم مورد سرقت قرار می گیرد، شرم آور است که اینچنین حذف شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالوتا: با وجود VAR همچنان صعود رم مورد سرقت قرار می گیرد، شرم آور است که اینچنین حذف شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید