پس از حواشی تهران، حالا هم حواشی سفر بروکسل گریبانگیر پاشنیان

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، آنا آکوپیان همسر نخست وزیر ارمنستان در خصوص شایعاتی که از هزینه های سفر او به بلژیک در رسانه های ارمنی منتشر شده شرح داد.

پس از حواشی تهران، حالا هم حواشی سفر بروکسل گریبانگیر پاشنیان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کاتالوگ، در حالی که جناح های سیاسی مخالف پاشینیان به بعضی اظهارات او در سفر به تهران انتقاد داشتند و این سفر همراه با بعضی حواشی برای او در ایران و ارمنستان بود اکنون نیز بعضی اخبار در خصوص هزینه صد هزار دلاری همسر ودختر پاشینیان، به هنگام سفر او به بروکسل باعث شده است تا حواشی جدیدی دامن گیر نخست وزیر ارمنستان گردد.

آنا آکوپیان همسر نخست وزیر ارمنستان در خصوص شایعاتی که از هزینه های سفر او به بلژیک در رسانه های ارمنی منتشر شده شرح داد.

او با انتقاد از وبلاگ کاتالوگ گفت: جمعی از وبلاگ کاتالوگ که من و دخترم مریم را در بروکسل دیدند، هیچ سؤالی در خصوص چگونگی و علت حضور ما در بلژیک نپرسیدند، اما حالا از هزینه های زیاد ما در بروکسل حرف میزنند که اهمیت زیادی ندارد. همانطور که میدانید ما همراه نخست وزیر،که برای شرکت در کمیته روابط خارجی مجلس اروپا در بلژیک به سر میبرد به این کشور رفته بودیم.

رسانه های ارمنی با انتشار اخباری مبنی بر حضور همسر و دختر پاشنیان در رستوران ها و مراکز خرید لوکس و بسیار گران قیمت بروکسل از مخارج بالای خانواده نخست و زیر در سفر بلژیک انتقاد نموده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پس از حواشی تهران، حالا هم حواشی سفر بروکسل گریبانگیر پاشنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس از حواشی تهران، حالا هم حواشی سفر بروکسل گریبانگیر پاشنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید