چند پیشنهاد جذاب برای یک ست ورزشی مردانه

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرنگاران: لباس های ورزشی مردانه معمولا تنوع کمتری دارند. از این رو اکثر آقایان به سراغ استایل های ساده رفته و معمولا از رنگ های ساده مثل مشکی استفاده می نمایند. اما در این مقاله چند ایده جذاب برای داشتن یک استایل ورزشی شیک برایتان در نظر گرفته ایم. هر ست لباس، یک کفش کتانی ست خود دارد. در نهایت نیز می توانید هر مدلی که دوست داشتید را خریداری کنید.

چند پیشنهاد جذاب برای یک ست ورزشی مردانه

تی شرت قرمز + شلوار طوسی + کفش ورزشی طوسی و قرمز

اولین استایلی که برای شما در نظر گرفته ایم، این ست طوسی و قرمز است. انتخاب تی شرت قرمز، یک انتخاب جسورانه است. یک رنگ مناسب که می توانید با قرمز همراه کنید، طوسی است. پوشیدن شلوار طوسی تیره، از شدت توی چشم بودن تی شرت قرمزتان کم نموده و به نوعی استایل شما را خنثی می نماید. در نهایت با یک جفت کفش ورزشی طوسی که چند عنصر قرمز ساده دارند، استایل خود را تکمیل کنید.

تی شرت آبی + شلوار طوسی + کفش ورزشی طوسی و آبی

یکی از رنگ های مورد علاقه اکثر آقایان، رنگ آبی است. برای داشتن یک استایل جذاب، یک تی شرت ورزشی جذب آبی رنگ را با یک شلوار طوسی تیره همراه کنید. اگرچه ترکیب آبی با مشکی هم کاملا مناسب است، اما ترکیب این آبی با طوسی تیره به مراتب خاص تر و جذاب تر خواهد بود. در نهایت یک جفت کفش ورزشی که ترکیبی از رنگ تی شرت و شلوارتان باشد، گزینه خوبی خواهد بود.

ست سرمه ای و قرمز

اگر دوست دارید از تی شرت و شلوار ست و شبیه به هم بهره ببرید، مسئله ای نیست. این ست سرمه ای و قرمز، استایل جذابی را برای شما خلق خواهد نمود. ترکیب این دو رنگ جذاب باعث شده تا این ست هم برای آقایان سبزه رو و هم آقایانی که پوست روشنی دارند مناسب باشد. در نهایت، پیشنهاد می کنیم از انتخاب کفش ورزشی سرمه ای خودداری کنید؛ چراکه به این ترتیب در استایل تان بیشتر از حد ممکن از قرمز استفاده می گردد. اضافه شدن یک جفت کفش ورزشی قرمز، استایل شما را تا چندین برابر جذاب تر خواهد نمود.

تی شرت آبی مشکی + شلوارک مشکی + کفش ورزشی آبی

در این گزینه یک تی شرت خاص ورزشی به رنگ آبی و مشکی را برایتان با یک شلوارک مشکی ست نموده ایم. اما می توانید یکی از گزینه ها را به دلخواه خود تغییر دهید و آن گزینه هم شلوارک است! اگر به هر دلیلی علاقه ای به پوشیدن شلوارک ورزشی ندارید، می توانید یک شلوار ورزشی مشکی ساده را جایگزین آن کنید. اضافه شدن یک جفت کفش ورزشی آبی به استایل تان، ترکیب متناسبی را خلق خواهد نمود.

ست رنگی با کفش سفید

یک ست مناسب برای هواداران لباس های رنگی! این استایل خاص و خوشرنگ برای آقایانی که به لباس های رنگی علاقه دارند کاملا مناسب خواهد بود. این رنگ لباس بیشتر برای آقایانی که رنگ پوست روشن و گندمی دارند مناسب خواهد بود. برای تکمیل این استایل رنگی، یک جفت کفش ورزشی سفید انتخاب کنید. ترکیب رنگ روشن کفش با رنگ جیغ تی شرت و شلوارک شما، تضاد جذابی را به وجود خواهد آورد.

تی شرت سفید و مشکی + شلوار مشکی + کفش ورزشی سفید

این تی شرت جذاب، ایده مناسبی برای ورزش می باشد. فقط مراقب باشید که آن را کثیف نکنید! همانطور که مشاهده می کنید، قسمت بالای این تی شرت به 2 رنگ مشکی و طوسی است؛ اما رنگ اصلی این تی شرت که قسمت جلویی آن را در بر گرفته، سفید است. از این رو اضافه کردن یک شلوار مشکی به این تی شرت، تعادل را در استایل شما برقرار خواهد نمود. در آخر نیز یک جفت کفش ورزشی سفید، باعث استفاده بیشتر از این رنگ خواهد شد.

تی شرت و شلوار و کفش ورزشی قرمز

یک استایل خاص و جذاب ورزشی، مناسب آقایانی که هوادار استایل های خاص تر هستند. همانطور که مشاهده می کنید، در تمام این استایل از دو رنگ مشکی و قرمز استفاده شده است. تی شرتی که انتخاب نموده ایم، ترکیبی از دو رنگ قرمز و مشکی است؛ اما درصد رنگ قرمز آن بیشتر است. یک شلوار مشکی با دوخت های خاص قرمز، باعث خنثی شدن استایل شما شده و در عین حال ترکیب جذابی را با تی شرت خلق می نماید. کفش انتخابی این ست نیز باز هم ترکیبی از این دو رنگ جذاب است.

تی شرت و شلوار آبی + کفش ورزشی سفید و آبی

این استایل ورزشی، ترکیب جذابی را خلق نموده اند. تی شرت و شلوار هر دو طرح مشابهی دارند، اما از این طرح به روش خاصی استفاده شده است. این رنگ لباس ورزشی، تقریبا برای تمام آقایان خوشایند خواهد بود و کمتر مردی وجود دارد که لباس سرمه ای رنگ در کمد لباس خود نداشته باشد. استایل خود را با یک جفت کفش ورزشی سفید که چند عنصر کوچک آبی دارد، تکمیل کنید.

تی شرت و شلوار سفید و مشکی + کفش ورزشی سفید

یک استایل مناسب برای آقایانی که به لباس های ورزشی جذب علاقه ندارند. این تی شرت مشکی با طرح ورزشی سفید را با یک شلوار گرمکن مشکی امتحان کنید. نوشته های سفید کنار این شلوار، با تی شرتی که انتخاب نموده ایم همخوانی داشته و اضافه شدن یک جفت کفش سفید به این استایل، آن را از سادگی خارج خواهد نمود.

تی شرت آبی کمرنگ + شلوار سرمه ای + کفش آبی کمرنگ

یک ست تی شرت و شلوار ورزشی مقرون به صرفه و شیک. این تی شرت آبی کمرنگ ورزشی را با یک شلوار سرمه ای همراه کنید تا یک استایل جذاب با تناژ رنگ آبی داشته باشید. برای ایجاد تعادل در استایل خود از یک جفت کفش ورزشی آبی کمرنگ که با رنگ تی شرت انتخابی، هماهنگی دارد بهره ببرید. این رنگ تی شرت، بیشتر برای آقایانی که رنگ پوست روشنی دارند مناسب خواهد بود.

ست سوئیشرت و شلوار و کفش ورزشی طوسی و مشکی

یک استایل شسته رفته و در عین حال ساده و شیک برای آقایان. بعد از رنگ مشکی، می توان سرمه ای و طوسی را جزء رنگ های مورد علاقه اکثر آقایان دانست. برای تکمیل این ست طوسی و سرمه ای جذاب که شامل یک سوئیشرت طوسی و سرمه ای به همراه شلوار ورزشی سرمه ای است، یک جفت کفش ورزشی به همان رنگ ها انتخاب شده است.

ست ورزشی طوسی

یک ست ورزشی دیگر با رنگ پرهوادار طوسی. این تی شرت طوسی تیره یا ذغالی با طرح خاصی که دارد، گزینه کاملا مناسبی برای ورزش و پیاده روی خواهد بود. این تی شرت را با یک شلوار طوسی روشن ست نموده ایم تا یک استایل تنالیته از رنگ مورد علاقه اکثر آقایان خلق نموده باشیم. کفش ورزشی که برای این ست در نظر گرفته شده است، کفشی با زمینه طوسی روشن و خال خال های طوسی تیره است که با هر دو آیتم تی شرت و شلوار همخوانی دارد.

تی شرت زرد + شلوار طوسی + کفش ورزشی زرد

این ست، برای آقایان جسوری است که قصد دارند استایل ورزشی آن ها کمی خاص تر از دیگران باشد. اگر کمی اهل ورزش باشید، متوجه خواهید شد که این لباس، پیراهن تمرینی تیم دورتمند است که جزء تیم های پرهوادار می باشد. رگه های طوسی و مشکی موجود روی این تی شرت زرد، باعث شده تا کمی از توی چشم بودن رنگ تی شرت کم گردد. همچنین این شلوار طوسی، ترکیب جذابی را با رنگ زرد ایجاد نموده است. برای انتخاب کفش نیز، یک جفت کفش طوسی برایتان در نظر گرفته ایم که با رنگ شلوار همخوانی داشته باشد.

تی شرت چریکی + شلوار مشکی + کفش ورزشی یشمی

این هم یک استایل مناسب دیگر برای آقایانی که از تی شرت های تنگ ورزشی فراری هستند. قد تی شرت طرح چریکی که برایتان در نظر گرفته ایم، کمی بلندتر از تی شرت های نرمال است و این موضوع باعث شده این تی شرت برای آقایانی که طبق مد روز لباس می پوشند مناسب باشد. این تی شرت یشمی خوشرنگ را با یک شلوار ورزشی مشکی همراه نموده و یک جفت کفش ورزشی متناسب با رنگ شلوار و تی شرت برای آن در نظر گرفته ایم.

تی شرت نارنجی + شلوار طوسی + کفش طوسی نارنجی

آخرین گزینه ای که برایتان در نظر گرفته ایم، گزینه بسیار خاص و جذابی است که تمام اجزاء آن، همخوانی عجیبی با یکدیگر دارند. این تی شرت ورزشی نارنجی، برای تمام رنگ پوست های مختلف مناسب بوده و ترکیب آن با شلوار طوسی، استایل خاصی را به وجود خواهد آورد. از طرف دیگر، این کفش ورزشی طوسی نارنجی، مناسب ترین گزینه ای است که می توان برای این استایل در نظر گرفت.

منبع: برترین ها

به "چند پیشنهاد جذاب برای یک ست ورزشی مردانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند پیشنهاد جذاب برای یک ست ورزشی مردانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید