یاری های اقتصادی به سرپناه زنان آسیب دیده بندرعباس رسید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، در پی انتشار گزارشی از وضعیت پناهگاه شبانه زنان آسیب دیده بندرعباس در روزنامه خبرنگاران و گلایه مدیر پناهگاه از بی میلی بعضی نهادهای متولی در حمایت از این تشکل غیردولتی، خبرها از کوشش و حمایت بعضی شخصیت های سیاسی و دولتی استان حکایت دارد.

یاری های اقتصادی به سرپناه زنان آسیب دیده بندرعباس رسید

معصومه طغرلی، مدیر سرپناه شبانه زنان آسیب پذیر بندرعباس، در گفت وگو با وبلاگ کاتالوگ گفت: کوشش مضاعف بهزیستی استان به ویژه معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی در راه اندازی و حمایت از این سرپناه شبانه قابل تقدیر است. وی افزود: نگاه اداره کل بهزیستی استان به این آسیب اجتماعی فقط معطوف به حمایت خدماتی و آموزشی به بانوان آسیب دیده نیست.

انجام طرح های مطالعاتی در حوزه علل و عوامل اعتیاد و راهکارهای پیشگیری از اعتیاد به صورت برنامه های بلندمدت از سوی این نهاد در حال اجراست. طغرلی در ادامه اعلام کرد: سرپناه شبانه زنان آسیب دیده طی یک سال گذشته پیروز به خدمات دهی به بیش از 100 بانوی آسیب دیده در هرمزگان شده است. وی افزود: کلاس های آموزش پیشگیری از اعتیاد به صورت دائم برای این قشر از زنان آسیب دیده در حال برگزاری است.

وی با اشاره به مساعدت اقتصادی بهزیستی اعلام کرد: چندی پیش اداره کل بهزیستی مبلغ 200 میلیون ریال به عنوان حمایت اقتصادی به این سرپناه پرداخت کرد که بسیار قابل تقدیر است. مدیر پناهگاه شبانه زنان آسیب دیده همچنین به حمایت های اقتصادی شرکت پالایش نفت بندرعباس اشاره نمود و افزود: با کوشش های محمد آشوری تازیانی، نماینده محترم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، و هاشم نامور، مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، مبلغ 300 میلیون ریال به پناهگاه شبانه اهدا شد. حمایت هایی از این دست به طور حتم می تواند عامل مهمی در اجرای برنامه های پیشگیرانه باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "یاری های اقتصادی به سرپناه زنان آسیب دیده بندرعباس رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری های اقتصادی به سرپناه زنان آسیب دیده بندرعباس رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید