گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، دانشگاه امیر کبیر سال جاری جشن گرامیداشت روز دانشجو را با حضور 700 دانشجوی دختر این دانشگاه برگزار کرد.

گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، جشن روز دانشجو ویژه دانشجویان دختر دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور 700 دانشجوی دختر در سالن اجتماعات مرکزی این دانشگاه برگزار گردید.

احترام و التزام به شأن، صندلی و کرامت دانشجویان دختر، ایجاد نشاط پایدار و روحیه امید بین دانشجویان دختر، بهره گیری از ظرفیت فکری و اجرایی دانشجویان دختر، وفاداری و اعتقاد به فرهنگ و هویت اسلامی- ایرانی، جلب همکاری و تعریف مشارکت با مجموعه های مختلف دانشگاه جهت برطرف مسائل حوزه دختران، فعال سازی دختران و جلب مشارکت و حمایت از ایده ها و طرح ها برای فعالیت های فرهنگی، برنامه ریزی در جهت فراغت دخترانه مطلوب، توانمندسازی دختران و ارائه آموزش های لازم و تشویق و زمینه سازی برای تفکر (فکرآفرینی) از جمله اهداف این جشن اعلام شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اجرای برنامه توسط دانشجویان دختر ، سخنرانی با موضوع کرامت زن از دیدگاه اسلام توسط خانم سوفیا کاسترو راه یافته آرژانتینی و اجرای مسابقات محتوایی و سرگرمی ، اجرای گروه مولودی و دف ، اجرای گروه موسیقی و تهیه هدیه به مناسبت روز دانشجو و اهداء به شرکت کنندگان از جمله برنامه های جنبی این جشن بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید