گزینه جذاب استقلال در جناح چپ؛ هروویه میلیچ

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، هروویه میلیچ اهل کرواسی بین سال های 2013 تا 2014 سابقه انجام 6 بازی ملی در کارنامه خود دارد. او برابر تیم های آرژانتین، پرتغال، سوئیس، کره جنوبی، مالت و لیختن اشتاین به میدان رفت.

گزینه جذاب استقلال در جناح چپ؛ هروویه میلیچ

به گزارش ایلنا، مدافع چپ 30 ساله کروات که قرار است امروز، یکشنبه 20 مرداد، به تهران بیاید و در صورت تائید در تست های پزشکی قرارداد 2 ساله اش با استقلال بسته گردد از کارنامه نسبتاً خوبی برخوردار است. چند نکته جالب درباره این بازیکن وجود دارد که دانستن آن ها خالی از لطف نیست.

  • همبازی کریم انصاری فرد

میلیچ فصل 18-2017 به لیگ یونان رفت و برای المپیاکوس بازی کرد. هروویه فقط نیم فصل بازیکن این تیم بود و فقط 4 بازی برای آن ها انجام داد. او در المپیاکوس با کریم انصاری فرد هم تیمی بود و چند بازی هم در کنار هم انجام داده اند. به این ترتیب مهاجم ایرانی باید شناخت خوبی از بازیکن موردنظر استقلالی ها داشته باشد. میلیچ بعد از یک نیم فصل ناپیروز به ناپولی ایتالیا رفت و شاگرد مائوریسیو ساری شد، اما در سری A هم پیروز نبود و حتی یک بازی هم برای این تیم انجام نداد.

میلیچ در فصل 18-2019 از ناپولی جدا شد و به مدت نیم فصل بدون تیم بود تا اینکه راهی سری B ایتالیا و باشگاه کروتونه پیوست. او برای آبی و اناری ها 9 بازی انجام داد که 5بار فیکس بود و 4 مرتبه هم به عنوان بار تعویضی به میدان رفت. از مجموع 18 بازی نیم فصل دوم، او 9 بار بازی کرد و 6 مرتبه هم روی نیمکت تیمش نشست و تنها در 3 مسابقه از لیست کروتونه خط خورد. به این ترتیب میلیچ طی 2 سال گذشته 11 بازی در لیگ یونان و سری B ایتالیا انجام داده و برخلاف باکاری درامه گزینه سنگالی و 34 ساله قبلی باشگاه برای این پست، حدنصاب مشخص شده از سوی سازمان لیگ را دارا است.

  • بازیکنی باقابلیت بازی در چند پست

هروویه میلیچ 183 سانتی متری که پست تخصصی واصلی اش دفاع چپ است، توانایی و سابقه بازی در چند پست دیگر را هم دارد. هافبک چپ، وینگر چپ، دفاع راست، هافبک راست، هافبک میانی و دفاع میانی دیگر پست هایی هستند که این بازیکن کروات سابقه بازی در آن ها را دارد. به قول معروف میلیچ البته اگر آماده و سرحال باشد، برای استقلال و استراماچونی حکم آچارفرانسه را دارد.

میلیچ بین سال های 2013 تا 2014 سابقه انجام 6 بازی ملی را هم در کارنامه دارد که برابر تیم های آرژانتین، پرتغال، سوئیس، کره جنوبی، مالت و لیختن اشتاین بود.

  • 26 بازی در فوتبال ایتالیا

میلیچ سابقه 17 بازی در سری A با 4 پاس گل و همچنین 9 بازی در سری B بدون گل زده یا پاس گل را در کارنامه دارد. کروتونه، ناپولی و فیورنتینا 3 باشگاه ایتالیایی هستند که هروویه در آن ها بازی نموده است. فیورنتینا و ناپولی در سری A و کروتونه در سری B ایتالیا حضور داشتند. او درمجموع 17 برای این 3 تیم انجام داده که 17 بازی برای فیورنتینا در فصل 17-2016 بود و 9 بازی برای کروتونه در فصل 19-2018 بود. روستوف روسیه، المپیاکوس یونان و هایدوک اسپلیت کرواسی دیگر تیم های میلیچ در سال های گذشته بودند.

  • کمتر از 300 هزار یورو

میلیچ باقیمت 500 هزار یورو به سری B ایتالیا و باشگاه کروتونه رفت، اما در تازه ترین ارزش او در ترانسفر مارکت 300 هزار یورو تخمین زده شده است. پیش بینی می گردد که ارزش قرارداد او با استقلالی ها بسیار کمتر از 300 هزار یورو باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "گزینه جذاب استقلال در جناح چپ؛ هروویه میلیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه جذاب استقلال در جناح چپ؛ هروویه میلیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید