افتتاح دو پروژه بهسازی شده در دانشگاه ارومیه

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، پروژه بهسازی سالن ورزشی خواهران کوثر و خوابگاه برداران دانشگاه ارومیه در دو طبقه و با ظرفیت 100 نفر که به تازگی بهسازی و نوسازی شده بود، افتتاح شد.

افتتاح دو پروژه بهسازی شده در دانشگاه ارومیه

به گزارش خبرنگار استان های وبلاگ کاتالوگ، علی خطیبی به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر علوم، به بیش از 50 مطالبه مردمی دانشگاهیان که به صورت مستقیم و بی واسطه مسائل خود را مطرح کردند، پاسخ داد.

در حاشیه برپایی میز ارتباطات مردمی و پس از اتمام زمان پاسخگویی به مطالبات، معاون وزیر علوم از بخش های مختلف دانشگاه ارومیه بازدید و دو طرح بهسازی شده دانشگاه ارومیه را نیز افتتاح کرد.

پروژه بهسازی سالن ورزشی خواهران کوثر و خوابگاه شماره 3 برداران دانشگاه ارومیه در دو طبقه و با ظرفیت 100 نفر که به تازگی بهسازی و نوسازی شده بود، دو پروژه ای بودند که به وسیله خطیبی افتتاح شد.

سالن ورزشی کوثر دانشگاه ارومیه در مدیریت تازه دانشگاه با هزینه ای بالغ بر 280 میلیون تومان و با خرید و نصب کفپوش 5 میلی کمپارس و ایمنی سازی دیواره های سالن با دیوار پوش استاندارد جهت استفاده ورزشی دانشجویان دختر در ساعات غیر آموزشی و فوق برنامه و برگزاری کلاس های تخصصی دانشجویان رشته علوم ورزشی بهسازی و مورد بهره برداری نهاده شد.

بازدید از مرکز مرجع فرآوری و عمل آوری سیست آرتمیا و پروژه در حال احداث ناحیه نوآوری دانشگاه ارومیه از دیگر برنامه های معاون ااداری، اقتصادی وزیر علوم در ارومیه بود.

محصول تولید شده در مرکز مرجع فرآوری و عمل آوری سیست آرتمیا می تواند احتیاج صنایع آبزی پروری کشور را تامین کند. بعلاوه در صورت فعالیت با تمام ظرفیت می توان قسمتی از محصولات را نیز صادر کرد. ظرفیت این مرکز تولید و عمل آوری 20 تن محصول در طول سال است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افتتاح دو پروژه بهسازی شده در دانشگاه ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح دو پروژه بهسازی شده در دانشگاه ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید