معماری و عمران

اجرای 100 درصدی طرح هادی در تویسرکان

خبرنگاران/همدان معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه شاخص طرح هادی شهرستان تویسرکان در سالیان گذشته 50 درصد بوده است،عنوان کرد: در حال حاضر شاهد اجرای صد درصدی طرح هادی در شهرستان تویسرکان هستیم.

3 آذر 1400

تلاش دلالان برای ممانعت از ورود سیمان در بورس به جایی نرسید

یک تولید کننده سیمان گفت: تا به امروز حدود 80 درصد کارخانجات سیمان در بورس کالا پذیرش شده اند و بزودی تمام کارخانجات، سیمانشان را در بورس عرضه می کنند.

14 شهریور 1400

جذابیت های مرکز گل ایران را بشناسیم

یکی از دیدنی ترین منطقه ها استان مرکزی که ظرفیت های گردشگری فراوانی در دل خود جای داده، محلات، شهر چشمه های آب گرم شفابخش و مرکز تولید گل و گیاهان زینتی کشور است. محلات یکی از شهرستان های زیبا و تاریخی استان مرکزی و دارای ظرفیت های ویژه گردشگری است، این...

24 مرداد 1400

اسلامی: قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان باید تکمیل شود

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه پروژه قطار تهران- قم- اصفهان پروژه ای مهم است که باید تکمیل و اجرا شود، گفت در این زمینه با اعضای کمیسیون عمران مجلس مذاکره و رفع ابهام انجام خواهد شد.

29 خرداد 1400

آمار فوتی های روزانه کرونا در پایتخت به 100 نفر رسید ، قفل حمل و نقل عمومی باز نشد

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه آمار فوتی های کرونا در پایتخت به حدود 100 نفر در طول روز رسیده است گفت: به نظر می رسد حداقل تا یکسال دیگر درگیر کرونا باشیم و توجه به حمل و نقل عمومی حائز اهمیت است.

12 اردیبهشت 1400

همه باید به بخش خصوصی و سرمایه گذاران کمک کنیم

استاندار هرمزگان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی، قضایی و نظارتی باید کمک کنند تا سرعت اجرای پروژه ها در جزیره هرمز افزایش یابد و موانع این طرح ها رفع شود و از کار بزرگ سرمایه گذاران در این جزیره حمایت لازم صورت گیرد.

6 فروردین 1400

رد پای پرنسس یونانی در محبوب ترین پارک تبریزی ها، عکس

پارک شاهگلی تبریز که نامش بعدها به ائل گلی تغییر داده شد، نه تنها برای تبریزی ها، بلکه برای تمامی گردشگرانی که تبریز را برای سفر انتخاب می نمایند، آشنا بوده و می توان از این پارک به عنوان تنها پارک عظیم با کاربری های چند منظوره و موردپسند نسل های مختلف...

4 فروردین 1400

بازگشت به زندگی روستایی

تهران (پانا) - همه او را با بقچه های ایرانی دنیای رنگارنگ عروسک ها می شناسند. اما او خود را یک دغدغه مند فرهنگ و هویت ایرانی معرفی می نماید؛ کسی که دوست دارد با بازآفرینی فرهنگ ایران زیبایی های مناطق مختلف کشور را به همه نشان دهد. او با کوشش در این راه می...

22 اسفند 1399

روایت زنان سرپرست خانواده از رانندگی در اسنپ

سال گذشته، همزمان با روز ملی کارآفرینی، اسنپ کمپین همراه زنان سرزمینم را شروع کرد. در این طرح 417نفر از زنان سرپرست خانواده عضو ناوگان اسنپ تا انتها اسفند 1398 از پرداخت کمیسیون معاف شدند. سال جاری نیز اسنپ در راستای مسئولیت های اجتماعی خود دوباره ثبت نام...

5 اسفند 1399

بازنمایی و روایت تاریخ تعلیم و تربیت کشور با احیای کتابخانه دارالفنون

تهران (پانا) - طبق هماهنگی های صورت گرفته میان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و نهاد کتابخانه های عمومی کشور، قرار است کتابخانه مدرسه تاریخی دارالفنون که قدمتی به اندازه تعلیم و تربیت ایران دارد به زودی احیا و راه اندازی شود.

2 دی 1399

خواص کلاژن برای پوست و سلامتی چیست؟

کلاژن فراوان ترین پروتئین در بدن انسان است که در استخوان ها، عضلات، پوست و تاندون ها یافت می شود. این ماده است که اجزای بدن را به هم نزدیک می کند. کلاژن برای تأمین مقاومت و ساختار، داربست تشکیل می دهد. کلاژن درون زا کلاژن طبیعی است که توسط بدن تولید می شود....

9 آذر 1399

تعبیر خواب برق (الکتریسیته و صاعقه)

با تعبیر خواب برق رفتن، تعبیر خواب قطع شدن برق، تعبیر خواب صاعقه و تعبیر خواب الکتریسیته در مجله اینترنتی خبرنگاران همراه ما باشید.

12 آبان 1399

سید عباس صالحی رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی شد

سید عباس صالحی به اتفاق آراء رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی شد.

14 تیر 1399

طرح 11هزار کیلومتر جهت به منظور بازدید مجازی از 24 اثر ثبت جهانی، سفر مجازی به آثار جهانی ایران در ماه رمضان

طرح 11 هزار کیلومتر جهت به منظور بازدید مجازی از 24 اثر ثبت جهانی ایران با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرایی خواهد شد.

28 خرداد 1399

بی اعتنایی دانشگاه آمریکایی بیروت به تدابیر کنترل کرونا

مقام های وزارت بهداشت، آموزش و پرورش و دانشگاه های لبنان خود رابرای اتخاذ تدابیر سخت گیرانه تری با هدف کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آماده می کنند این در حالیست که دانشگاه آمریکایی بیروت از عمل به تدابیر سرباز می زند.

30 فروردین 1399

بازی موبایل کرش در دست ساخت است

این طور که به نظر می رسد، شرکت بازی سازی اکتیویژن مشغول ساخت یک بازی موبایل بر اساس شخصیت کرش بندیکوت (Crash Bandicoot) است. به تازگی تصاویری از یک بازی موبایل کرش به بیرون درز نموده اند.

7 فروردین 1399

افتتاح 2 مدرسه در ایذه و خرمشهر

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از افتتاح دو مدرسه در ایذه و خرمشهر اطلاع داد.

9 بهمن 1398

رایزنی های خاجی درباره آخرین شرایط ادلب و کمیته قانون اساسی سوریه در نورسلطان

در دیدار هیأت ایرانی با اعضای ضامن و ناظر فرایند آستانه در شهر نورسلطان درباره آخرین شرایط شرق فرات، ادلب، کمیته قانون اساسی سوریه و موضوع تبادل بازداشت شدگان و ربوده شدگان مصاحبه شد.

6 بهمن 1398

مقاوم سازی بیش از 18 هزار واحد روستایی لرستان

خبرنگاران/لرستان مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: نرم مقاوم سازی واحدهای روستایی استان به 80 درصد می رسد.

13 دی 1398

تور یونان؛ بازدید از پنج جاذبه گردشگری مهم آتن

نام یونان در تمام دنیا یادآور هنر، فرهنگ، تمدن، تاریخ و فلسفه است. بدون شک یونان مهد فلسفه است و ریشه تمام مکاتب ادبی به نوعی به این کشور باز می شود. از ارسطو و سقراط تا اساطیر بزرگی چون زئوس همه تاریخ و تمدن و فرهنگ این کشور بزرگ را تشکیل داده اند. شاید...

10 دی 1398