امکان کنترل و نظارت بر لوازم خانگی ال جی با قابلیت تشخیص صدای اپلیکیشن ThinQ

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، شرکت ال جی قابلیت تشخیص صدا را برای مشتریانش در اپلیکیشن ThinQ فراهم نموده است تا کاربران بتوانند به راحتی هرجایی که هستند از امکان کنترل محصولات ال جی بدون هیچ محدودیت زمان و مکانی بهره مند شوند. این برنامه اولین برنامه برای گوشی های هوشمند است که قابلیت تشخیص صدای گوگل را برای تمامی محصولات ال جی مثل ماشین لباسشویی، یخچال، خشک کن ها، اجاق گازها دستگاه های تهویه مطبوع و ... که قابلیت اتصال به وای فای دارند فراهم می نماید.

امکان کنترل و نظارت بر لوازم خانگی ال جی با قابلیت تشخیص صدای اپلیکیشن ThinQ

به این ترتیب کاربران با برنامه ThinQ به راحتی می توانند دستورات صوتی خود را اجرا نمایند. برای راحتی کار در خانه های هوشمند این برنامه امکان به روزرسانی لحظه ای را فقط با یک دستور صوتی برای تمام دستگاه های متصل ال جی ارائه می دهد. کاربران به وسیله این برنامه می توانند زمان تمام شدن کار ماشین لباسشویی را از سر کارشان آنالیز نمایند و دمای هوای اتاق را وقتی به سمت منزل در حال رانندگی هستند بدون اینکه توقف نمایند و به گوشی نگاه نمایند تنظیم نمایند.

برنامه ThinQ اطلاعات و ویژگی های محصولات را اطلاع رسانی می نماید و هشدارهایی درباره نگهداری و برطرف مسائل احتمالی وسایل به کاربران ارائه می دهد. از برنامه بپرسید که قابلیت اتوماتیک دستگاه تصفیه هوا چطور کار می نماید؟ یامعنی چراغ زرد روی یخچال به چه معناست؟ تا برنامه سریعاً پاسخ این سؤالات را به شما بدهد. این برنامه فقط این قابلیت را ندارد که به سؤالات متداول شما پاسخ دهد بلکه می تواند خلاصه ای از فعالیت های اخیر دستگاه را به همراه نکاتی مفید به شما ارائه دهد.

Alice Ryu رئیس بخش لوازم خانگی و قسمت هوشمند سازی محصولات تهویه هوای ال جی می گوید: ال جی با ایجاد یک اکوسیستم هوشمند یک زندگی راحت تر را برای شما فراهم می نماید و این در حقیقت چیزی است که امروزه بسیار زندگی ما را تحت شعاع قرار داده است. ما با افزودن قابلیت تشخیص صدا به وسیله موبایل توانسته ایم یک اکوسیستم هوشمند در خانه ایجاد کنیم که اولویت آن راحتی است.

برنامه بهبودیافته ThinQ از این ماه کار خود را در کره شروع می نماید، در آخرین فصل در امریکای شمالی عرضه می گردد و از سال بعد در اروپا قابل استفاده خواهد بود. از بازدیدنمایندگان IFA 2019 دعوت می گردد تا از 6 تا 11 سپتامبر با مراجعه به سالن 18 در Messe واقع در برلین از عمده راهکار های هوشمند خانگی ال جی بازدید نمایند و با پیوستن به هشتگ #LGIFA2019 آخرین فعالیت های LG را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایند.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "امکان کنترل و نظارت بر لوازم خانگی ال جی با قابلیت تشخیص صدای اپلیکیشن ThinQ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان کنترل و نظارت بر لوازم خانگی ال جی با قابلیت تشخیص صدای اپلیکیشن ThinQ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید