انتصاب دبیر کمیته داوران زورخانه ای، مراسم معارفه دبیر جدید فدراسیون برگزار گردید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، دبیر کمیته داوران زورخانه ای فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

انتصاب دبیر کمیته داوران زورخانه ای، مراسم معارفه دبیر جدید فدراسیون برگزار گردید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و به نقل از پایگاه خبری فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، مهدی روشنی، طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه به عنوان دبیرکمیته داوران زورخانه ای در فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

در حکم باران چشمه خطاب به روشنی آمده است:

با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی در رشته ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بموجب این حکم از تاریخ 26 اسفندماه 1399 به عنوان دبیر کمیته داوران ورزش زورخانه ای فدراسیون منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در راستای اهداف و برنامه های فدراسیون و در جهت تربیت داوران مورد احتیاج در مقاطع مختلف برای توسعه ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی با تدوین برنامه های هدفمند اقدامات بایسته را بعمل آورید.

خاطر نشان می شود: مهدی روشنی از داوران ورزش زورخانه ای است که سال هاست با این فدراسیون همکاری دارد و هم اکنون در هیئت استان گلستان نیز فعالیت دارد. پیش از این امیر صلواتی در این سمت فعالیت داشت.

خبر دیگر اینکه مراسم تودیع و معارفه مسئولیت سرپرستی دبیری فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور باران چشمه سرپرست فدراسیون برگزار گردید.

در این مراسم سرپرست فدراسیون ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از زحمات محمد جعفرپور (دبیر پیشین فدراسیون) گفت: با توجه به شرایط اداری و تسریع در امور فدراسیون، متاسفانه در خدمت جناب جعفرپور نخواهیم بود، ولی هیچگاه زحمات و خدمات حاصل از تجربه مدیریتی گرانبهای ایشان را فراموش نخواهیم کرد و امیدواریم که به زودی از تجربیات ایشان در دیگر بخش های این ورزش بهره بگیریم.

وی همچنین با معرفی مسعود ملکی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی اظهار کرد: ایشان از قهرمانان، مربیان و داوران با سابقه ورزش زورخانه ای هستند که وجهه و تجربه مناسبی دارند و مسلما این مدیر جوان می تواند در این فدراسیون سرمنشا خدمات مثبتی باشد.

در سرانجام این جلسه که در آن سیدعبدالله سجادی (نایب رئیس فدراسیون)، نورالله هدایتی (مشاور عالی استان های فدراسیون)، داود آذرنوش (سرپرست دبیرخانه دائمی ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشور) و دیگر اعضا و کارکنان فدراسیون نیز حضور داشتند، حکم سرپرست دبیری فدراسیون به مسعود ملکی ارائه شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتصاب دبیر کمیته داوران زورخانه ای، مراسم معارفه دبیر جدید فدراسیون برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب دبیر کمیته داوران زورخانه ای، مراسم معارفه دبیر جدید فدراسیون برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید