ایرج طهماسب به پری ناز ایزدیار: شما گوشت دوست نداری، ما گوشت گیرمان نمی آید!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ایرج طهماسب که در دومین قسمت از برنامه تازه اش، مهمونی میزبان پری ناز ایزدیار شد در واکنش به این که او گفت گوشت دوست ندارد گفت شما گوشت دوست نداری و ما گوشت گیرمان نمی آید.

ایرج طهماسب به پری ناز ایزدیار: شما گوشت دوست نداری، ما گوشت گیرمان نمی آید!

به گزارش خبرآنلاین، دومین قسمت از مهمونی، تازه ترین ساخته ایرج طهماسب به عنوان نویسنده، کارگردان و مجری با حضور پری ناز ایزدیار، بازیگر شناخته شده تئاتر، سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی، عصر پنجشنبه، چهارم فروردین 1401 در شبکه نمایش خانگی در دسترس علاقه مندان نهاده شد.

مهمونی با حضور 7 عروسک به نام های شا/ باش، دی/ جی، قیمه خانم، کَته خانم، پشه، خوشگلِ بابا (مگس) و کودکِ کاری آتش زبان و سه بازیگر به نام های سیروس، نوروز و سهیلا پخش می گردد.

در بخشی از این برنامه، ایرج طهماسب به پری ناز ایزدیار که گفت گوشت نمی خورد، گفت شما گوشت دوست نداری و ما گوشت گیرمان نمی آید.

پری ناز ایزدیار سال 1395 در مصاحبه با مجله چلچراغ گفته بود: حدود دو سال است که گیاه خوار شده ام. بخشی از دلایلم برای گیاه خواری توجه به سلامتی ام بود و بخش دیگرش این بود که حیوانات را دوست دارم و نمی توانم گوشت موجود زنده بخورم. قبلا هم این مشکل را داشتم، ولی از دو سال پیش این تصمیم را گرفتم و اجرایی اش کردم.

روز های پخش مهمونی در دو هفته عید نوروز، سه شنبه ها و پنجشنبه ها به تاریخ دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین است و از هفته سوم فروردین تنها در روز های پنجشنبه پخش خواهد شد.

منبع: فرارو

به "ایرج طهماسب به پری ناز ایزدیار: شما گوشت دوست نداری، ما گوشت گیرمان نمی آید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرج طهماسب به پری ناز ایزدیار: شما گوشت دوست نداری، ما گوشت گیرمان نمی آید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید