برادر بابک خرمدین چطور نجات پیدا کرد؟

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرنگاران : پلیس پیشگیری تهران در ماجرای نجات معجزه آسای افشین خرمدین نقش مهمی داشت و نگهبان ساختمان ناجی افشین خرمدین شد.

برادر بابک خرمدین چطور نجات پیدا کرد؟

به گزارش به نقل از ایرنا، افشین خرمدین در خانه شان در یک قدمی مرگ قرار داشت که نگهبان ساختمان در تماس پلیس جان دوباره به وی بخشید.

پلیس پیشگیری تهران در ماجرای نجات معجزه آسای افشین خرمدین نقش مهمی داشت و نگهبان ساختمان ناجی افشین خرمدین شد.

سرهنگ وحید سلطانی پاجی در مورد نجات معجزه آسای افشین خرمدین از مرگ ، بیان داشت: صبح روز یکشنبه اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق و کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در مورد بحث های اجتماعی انجام دهد و به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری 135 آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست یاری کردند.

وی اضافه نمود: رئیس کلانتری 135 آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می گیرد و با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می رفت که افشین، برادر بابک خرمدین در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می گردد که به جلوی درخانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را از او بگیرد.

نجات از مرگ افشین خرمدین

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران گفت: نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم رفته که متوجه باز بودن در خانه می گردد و هرچه افشین را صدا می زند پاسخی نمی شوند و نگران از اتفاق تلخ دیگری در این خانه، نگهبان وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می گردد.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفته که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد.

این مقام پلیسی عنوان داشت: اگر پلیس برای پیگیری پفراینده در فرایند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی نموده بود احتمال می رفت افشین خرمدین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.

منبع: اقتصادنیوز

به "برادر بابک خرمدین چطور نجات پیدا کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادر بابک خرمدین چطور نجات پیدا کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید