جوادی: این همه کوشش شد انتخابی جا بیفتد، می خواهند آن را خراب نمایند!، نباید آتو دست خارجی ها بدهیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، عضو شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در این چند سال کوشش شد انتخابی جا انداخته گردد و کشتی گیر حتما باید از مسابقه انتخابی به دوبنده تیم ملی برسد. اگر می خواهند این کار را خراب نمایند، خودشان می دانند.

جوادی: این همه کوشش شد انتخابی جا بیفتد، می خواهند آن را خراب نمایند!، نباید آتو دست خارجی ها بدهیم

ابراهیم جوادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ در خصوص اعلام وزارت ورزش مبنی بر برگزاری انتخابات در نیمه اول تیر ماه گفت: اعتقاد ما این بود که باید زودتر از این انتخابات برگزار می شد حالا هم امیدوار هستیم حتما در نیمه اول تیرماه شاهد برگزاری انتخابات باشیم.

وی در خصوص اتفاقی که در جام ساساری در خصوص وزن 61 کیلوگرم ایران رخ داد، تاکید نمود: به فدراسیون که رفته بودم، سرپرست تیم ملی آنجا بود و در خصوص اتفاقاتی که در ایتالیا رخ داد، شرح می داد. ظاهرا خانم ادیت آنجا به آنها گفته که باید کشتی گیر با لباس فرم و گرمکن به سکو می رفته و آنها کم کاری نموده اند، ما نباید آتو دست آنها بدهیم و می توانستیم با استفاده از گرمکن جلوی چنین اتفاقی را بگیریم.

دارنده 4 مدال طلای کشتی دنیا در خصوص اینکه آیا تیم ملی مسابقه انتخابی خواهد داشت، توضیح داد: اگر از ما بخواهند در این خصوص جلسه بگذاریم که نظرات مان را می گوییم. مگر می گردد تیم را بدون انتخابی برای دنیای بست؟ در این چند سال کوشش شد انتخابی جا انداخته گردد و کشتی گیر حتما باید از مسابقه انتخابی به دوبنده تیم ملی برسد. اگر می خواهند این کار را خراب نمایند، خودشان می دانند. در گذشته هم همینطور بود، علیرضا دبیر تا زمانی که در مسابقه انتخابی شرکت می کرد، در دنیای اول - دوم می شد اما سالی که انتخابی نگرفت به مدال هم نرسید.

مسئول کمیته پیشکسوتان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تیم کشتی پیشکسوتان سال جاری در دنیای شرکت خواهد نمود؟ اعلام نمود: تیم هر سال با هزینه شخصی کشتی گیران به این رقابت ها می رود. آنها خودشان پول شان را می دهند. سال گذشته هم گفتند ارز گران شده، تیم نرود، درحالیکه آن موقع هم هر کسی به دنیای می رفت خودش تمام هزینه هایش را پرداخت می کرد و این دلیل درستی برای عدم اعزام تیم نبود. بنابراین سال جاری هم انتخابی می گذاریم و بعد تیم با هزینه شخصی کشتی گیران به مسابقات می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جوادی: این همه کوشش شد انتخابی جا بیفتد، می خواهند آن را خراب نمایند!، نباید آتو دست خارجی ها بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوادی: این همه کوشش شد انتخابی جا بیفتد، می خواهند آن را خراب نمایند!، نباید آتو دست خارجی ها بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید