درخواست دوباره فرنگی کاران ناشنوا برای حضور در جام تختی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان گفت: برای این که بتوانیم حضور قدرتمندی در المپیک ناشنوایان داشته باشیم، از فدراسیون کشتی درخواست حضور یک تیم کیفی در رقابتهای بین المللی جام تختی را داریم که امیدوارم مورد موافقت قرار بگیرد.

درخواست دوباره فرنگی کاران ناشنوا برای حضور در جام تختی

علی اشکانی در گفت وگو با وبلاگ کاتالوگ، در ارزیابی از اولین اردوی آماده سازی تیم کشتی فرنگی ناشنوایان برای شرکت در المپیک برزیل، اظهار کرد: در اولین اردوی آماده سازی برای حضور در المپیک برزیل، ناشنوایان آمادگی خوبی نداشتند به طوری که توان گرفتن 6 دقیقه کشتی را نداشتند، البته اردوی اول بیشتر شناسایی کشتی گیران و برطرف اشکال بود، کار اصلی از اردوی دوم آغاز می گردد که سعی داریم قابلیت های فنی کشتی گیران را افزایش دهیم.

وی گفت: برای این که پیش از شرکت در المپیک برزیل، فرنگی کاران را از نظر آمادگی بدنی و فنی مورد ارزیابی قرار دهیم از علیرضا دبیر و حمید سوریان تقاضا کردیم در صورت امکان یک تیم کیفی از فرنگی کاران ناشنوا در جام تختی کشتی بگیرند که امیدوارم همکاری لازم را در این خصوص با فدراسیون ناشنوایان داشته باشند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که کشتی گیران اعزامی به المپیک چه زمانی معین خواهند شد، توضیح داد: از دل مسابقات قهرمانی کشور و در صورت شرکت در جام تختی، کشتی گیران اعزامی به المپیک معرفی خواهند شد.

وی بعلاوه پیرامون این پرسش که در کدام اوزان شرایط بهتری داریم، گفت: در سبک وزن شرایط بهتر است، در سایر وزن ها کشتی گیران هنوز نتوانسته اند انتظارات را برآورده نمایند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی زمان آغاز دومین اردوی تیم ملی را بهمن ماه مطرح کرد و اضافه کرد: با توجه به زمان کمی که تا المپیک برزیل داریم، از دومین اردو روی بحث فنی و بعلاوه تقویت تکنیک و تاکتیک کشتی گیران کار خواهیم کرد تا کم کم نفرات اصلی را گزینش کنیم. البته در بعضی اوزان به علت اختلاف زیادی که بین کشتی گیران وجود دارد، برای انتخاب نفرات اصلی شاید مسابقات انتخابی برگزار کنیم تا در حق هیچ کشتی گیری برای اعزام به المپیک اجحاف نگردد.

وی در انتها یکی از اهداف پیش بینی شده برای تیم فرنگی ناشنوایان را کسب عنوان قهرمانی در المپیک برزیل مطرح کرد و گفت: برای رسیدن به چنین هدفی از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخواست دوباره فرنگی کاران ناشنوا برای حضور در جام تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دوباره فرنگی کاران ناشنوا برای حضور در جام تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید