دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی: خوشحالم بهترین دروازه بان جام بین قاره ای شدم، با قدرت قهرمان شدیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، حمید بهزادپور، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از انتخابش به عنوان بهترین دروازه بان جام بین قاره ای ابراز خوشحالی کرد.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی: خوشحالم بهترین دروازه بان جام بین قاره ای شدم، با قدرت قهرمان شدیم

حمید بهزادپور، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ در مورد قهرمانی این تیم در جام بین قاره ای گفت: جام بین قاره ای با حضور هشت تیم قدرتمند جهان از جمله روسیه، برزیل و تاهیتی برگزار گردید. خوشبختانه یا متأسفانه قرعه کشی به گونه ای بود که ما با تیم روسیه و تاهیتی در همان مرحله گروهی روبه رو شدیم که گروه بسیار سختی بود. در مرحله حذفی هم ابتدا به مصاف مصر رفتیم که با شکست این تیم به فینال رسیدیم.

وی با اشاره به جوان گرایی در تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: حدود 60 درصد تیم ملی ایران تغییر نموده بود و بازیکنان جوان به تیم تزریق شدند که کارمان سخت تر بود. با این حال کنار بازیکنان جوان، بازیکنان باتجربه ای مثل محمد احمدزاده، پیمان حسینی، مسلم مسیگر و مصطفی کیانی حضور داشتند که به جوان ها یاری کردند. در آغاز مسابقات با آمریکا بازی کردیم که برد پرگلی به دست آوردیم. ما بازی به بازی پیش رفتیم و خوشبختانه با قدرت از مرحله گروهی صعود کردیم. خدا را شکر پس از برتری مقابل مصر و روسیه هم به قهرمانی رسیدیم. در فینال با روسیه ای روبه رو شدیم که تیم قدرتمندی است و توانسته بود برزیل را شکست بدهد، اما خوشبختانه توانستیم این تیم را هم در مرحله گروهی و فینال با قدرت شکست بدهیم و قهرمانی را به مردم خوب ایران تقدیم کنیم.

بهزادپور که عنوان بهترین دروازه بان جام بین قاره ای را از آن خود کرد و در سه بازی نیز موفق به گلزنی شده بود در این باره گفت: خوشحالم که عنوان بهترین دروازه بان این مسابقات را کسب کردم. در مرحله گروهی مقابل آمریکا و روسیه گل زدم و در فینال هم به روسیه گل زدم که حاصل زحمت بازیکنان بود. از کادرفنی هم که به من اعتماد کرد و تصمیم گرفت درون دروازه قرار بگیرم، تشکر می کنم و خوشحالم که توانستم پاسخ اعتمادشان را بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی: خوشحالم بهترین دروازه بان جام بین قاره ای شدم، با قدرت قهرمان شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی: خوشحالم بهترین دروازه بان جام بین قاره ای شدم، با قدرت قهرمان شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید