دلیل دعوت نشدن بعضی بازیکنان به تیم ملی، دنبال حریف سرسختی بودیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی در آستانه اردوی آبان ماه تیم ملی و ملاقات محبت آمیز مقابل بوسنی و هرزگوین بیان نمود: تیم ملی همواره برای محک های مناسب آماده است و حتی در روزهای سخت و سخت شیوع ویروس کرونا هم کارمان را متوقف نمی کنیم. در اردوی آبان و متعاقب اردوی ماه گذشته به دنبال حریف سرسختی بودیم که بتواند به ما یاری کند.

دلیل دعوت نشدن بعضی بازیکنان به تیم ملی، دنبال حریف سرسختی بودیم

وی ادامه داد: همواره به دنبال بازی هستیم که پاسخ خوبی به نیازهای مان بدهد و قصد نداریم با مسابقه ای که کمکی به تیم ملی نمی کند وقت را تلف کنیم. برگزاری ملاقات با بوسنی قطعاً در این جهت طراحی شد و من از این بابت خوشحالم. تاکید می کنم بازی بسیار مهمی در برابر بوسنی داریم و تمرکز کادر فنی و بازیکنان تیم به شکل کامل بر این موضوع پایدار خواهد بود که از این کمپ و این مسابقه مهم نهایت بهره را ببریم.

اسکوچیچ اضافه کرد: برای اردوی آبان بعضی مسائل برای دعوت از بعضی بازیکنان داشتیم که در نهایت باعث شد شاهد عدم حضور آنها باشیم. سردار آزمون، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، علی کریمی و محمد محبی از جمله نفراتی بودند که قصد داشتیم در این اردو از حضور آنها استفاده کنیم اما همانطور که گفتم به دلایل مختلف این موضوع رخ نداد. با این وجود من بر این باورم که تیم بسیار خوبی داریم و به بازیکنانی که در بوسنی همراه مان هستند اعتماد و اعتقاد استوار داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دلیل دعوت نشدن بعضی بازیکنان به تیم ملی، دنبال حریف سرسختی بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل دعوت نشدن بعضی بازیکنان به تیم ملی، دنبال حریف سرسختی بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید