روش ساخت خمیردندان گیاهی برای تقویت و سفیدی دندان ها

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، شما به راحتی می توانید به جای استفاده از خمیردندان های شیمیایی با ترکیباتی ساده، یک ترکیب مفید گیاهی بسازید و به جای خمیردندان های مرسوم استفاده کنید.

روش ساخت خمیردندان گیاهی برای تقویت و سفیدی دندان ها

برای این منظور، سماق نکوبیده 100 گرم، گلنار فارسی، مازو و پوست انار از هر کدام 25 گرم، میخک 10 گرم، نمک 75 گرم را با هم مخلوط و کاملاً پودر و نرم کنید و این ترکیب را مانند خمیردندان روی مسواک بریزید و مسواک بزنید!

اگر می خواهید دندان های شما همزمان با مسواک زدن با این ترکیب، سفید هم شود، به جای گلنار فارسی از زاج سفید استفاده کنید؛ اگر خواهان سفیدی بیشتری هستید، به مجموع این ترکیب هنگام درست کردن آن، 15 گرم جوش شیرین هم بیفزایید.

خواص پودر دندان گیاهی:

1. از هر نوع عفونت جلوگیری می کند.

2. درد دندان را متوقف می کند و بوی بد دهان را از بین می برد.

3. بیماری پیوره را درمان و لثه ها را محکم و خونریزی لثه را متوقف می کند.

4. در ترکیب با آبلیمو و سرکه انگور و آبغوره خانگی به صورت دهان شویه، آفت و برفک و انواع بیماریهای ویروسی دهان را نیز از میان می برد.

5. ضدتهوع، مقوی قلب و جهاز تنفسی است.

6. به صورت دهان شویه مخلوط در آب ولرم روزانه 7 ـ 8 بار، گلودرد چرکین را به سرعت از میان می برد و شما را از عوارض نیاز به مصرف انواع آنتی بیوتیکها رهایی می بخشد!

توجه: اگر این ترکیب به صورت اتفاقی از طریق بچه ها خورده شود، هیچ گونه خطری ندارد و چنانچه زیاد خورده شود صرفاً کمی ایجاد یبوست می کند.

منبع: گردشبان

به "روش ساخت خمیردندان گیاهی برای تقویت و سفیدی دندان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش ساخت خمیردندان گیاهی برای تقویت و سفیدی دندان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید