شرایط خرید و ابطال اینترنتی بلیط اتوبوس در بحران کرونا

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، در سطح دنیا همه گیری ویروس کرونا زندگی روزمره تمامی انسان ها را به صورت جزئی و کلی تحت تاثیر قرار داده است. با شیوع ویروس کرونا در دنیا بسیاری از سفرها لغو و تا حد بسیاری کاهش یافتند. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. ویروس کرونا همچنان وجود دارد و آنچه مسلم است این است که بایستی به زندگی عادی خود ادامه دهیم و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله های اجتماعی خود مان را از این ویروس مصون داریم. در این شرایط توصیه اکید می گردد از رفتن به سفرهای غیر ضروری جلوگیری کنید ولی اگر سفر مهمی در پیش دارید و میخواهید با اتوبوس به سفر بروید نگران نباشید. شرایط خرید بلیط اتوبوس و کنسل کردن بلیط اتوبوس در روزهای کرونایی در سامانه بازارگاه همانند سابق می باشد.

شرایط خرید و ابطال اینترنتی بلیط اتوبوس در بحران کرونا

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سامانه بازارگاه

چنانچه سفر ضروری برای شما پیش آمده است از مراجعه به ترمینال برای خرید بلیط اتوبوس اکیدا خودداری کنید. بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی در سایت بازارگاه جستجو و خرید کنید. بازارگاه تمامی مسیرهای جاده ای را پوشش می دهد و به این ترتیب شما می توانید با این سامانۀ آنلاین فروش اینترنتی بلیط، برای تمام شهرهای کشور بلیط اتوبوس خریداری کنید و هزینه را با کارت های عضو شبکه شتاب و رمز پویا پرداخت کنید.

خرید آسان در زمان های پر ترافیک مسافر، انتخاب جایگاه دلخواه، خرید بلیط تخفیف دار از جمله مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بازارگاه است.

اگر سفرتان به هر دلیلی لغو شد و مجبور به ابطال بلیط اتوبوس شدید به راحتی در سایت با انتخاب گزینه ابطال بلیط و وارد کردن اطلاعات خواسته شده بلیط خود را باطل کنید و مبلغی که بابت خرید بلیط پرداخت نموده اید را آنلاین استرداد کنید.

خرید بلیط اتوبوس تخفیف دار در سایت بازارگاه

تمامی کوشش سامانه بازارگاه ایجاد سفری خوش همراه با آسایش و آرامش برای مسافران است. با خرید بلیط اتوبوس در سامانه بازارگاه می توانید بلیط خود را همراه با تخفیف و ارزان تر از همه جا بخرید. برای خرید بلیط در ابتدا وارد سایت بازارگاه شده و با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظرتان بهترین و ارزان ترین بلیط ها را مشاهده می کنید. همچنین با استفاده از فیلتر کردن نتیجه جستجو، بهترین سرویس اتوبوسی با توجه به نیازتان را انتخاب و به نتیجه دلخواهتان می رسید.

علاوه بر خرید بلیط اتوبوس از سایت بازارگاه شما می توانید برای سفر های دسته جمعی خود اتوبوس دربستی اجاره کنید و یا ارسال بار به شهرهای دیگر را به صورت اینترنتی تجربه کنید.

در صورتیکه در هر یک از مراحل سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی جوابگوی شما می باشیم.

بازارگاه بازاری برای رفاه مسافران

منبع: همگردی

به "شرایط خرید و ابطال اینترنتی بلیط اتوبوس در بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط خرید و ابطال اینترنتی بلیط اتوبوس در بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید