قسمت سوم سریال حرفه ای

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرنگارانـ قسمت سوم سریال حرفه ای به نویسندگی و کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی آدینه 7 آبان ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

قسمت سوم سریال حرفه ای

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

سونیا خاطراتش با مسعود را به یاد می آورد. سیامک نیز به تماشا یکی از دوستان قدیمی خود می رود تا از او بخواهد که مهارت باز کردن گاوصندوق را به سینا بیاموزد و...

ارتباط و نزدیکی سونیا به برادر رویا بیشتر از همواره او را به یاد مسعود می اندازد. عشق نافرجامی که چهار سال پیش با مخالفت خانواده مسعود و تفاوت طبقاتی زیاد آن ها با خانواده سونیایی که در خانی آباد به جهان آمده و بزرگ شده است، موجب شکست سونیا شد و او هنوز هم عکس هایش را با مسعود دارد و تماشای شان می نماید. سیامک پله پله و با حوصله نقشه اش را پیش می برد. از چک کردن دوربین های امنیتی داخل کوچه تا محاسبه زمان رسیدن پلیس به خانه رویا. او برای باز کردن گاوصندوق خانه رویا به سراغ یک خبره می رود و از او می خواهد که باز کردن صندوق را به سینا یاد بدهد.

ماجرای کامران هم هنوز حل نشده است. او از یک سو با یاری سونیا خواستگاری جناب استاد دانشگاه را حل و فصل می نماید و از سویی دیگر درگیر لو رفتن دزدی اش از کارخانه است. کیوان به هیچ وجه راضی به بخشش کامران نیست و رویا هم نمی تواند او را راضی کند. سریال حرفه ای خیلی زود و در همین سه قسمت به ورطه ملودرام های سطحی غلطیده است و دیگر ژست ها و نگاه های آقای حرفه ای جالب به نظر نمی رسد. کسی که برای محاسبه زمان رسیدن پلیس به منطقه مسکونی رویا به یک نفر شلیک می نماید، نمی تواند حرفه ای باشد! وقتی که می خواهد خودش به پلیس زنگ بزند و بعدش هم سیم کارتش را دور بیاندازد، چه لزومی دارد که واقعا به یک نفر شلیک کند؟

اما در کنار سطحی نگری های سریال و بازی و شخصیت پردازی بد سیامک شخصیت کامران شکل و شمایل جالبی دارد. علی رضا ثانی فر به خوبی در نقش کامران یک شخصیت نفرت انگیز، پررو و مدعی را نمایش می دهد. او در مقابل همه کس طلبکار است و وقتی هم کار اشتباهی می نماید، ذره ای از موضعش پایین نمی آید و کم نمی آورد. ثانی فر به خوبی نقشی را که شاید از شخصیت های اصلی کم اهمیت تر به نظر برسد، زندگی می بخشد و تا این قسمت ستاره سریال است.

به نظر می رسد که قسمت آینده حرفه ای قسمتی تاثیرگذار باشد و سرنوشت داستان را به کلی عوض کند. حرفه ای در این سه قسمت آن طور که مخاطبان انتظار داشته اند، پیش نرفته است و باید دید که در ادامه به چه سمت و سویی می رود...

منبع: فرارو

به "قسمت سوم سریال حرفه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت سوم سریال حرفه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید