مجیدی نباید قربانی ندانم کاری ها گردد، استقلالی ها خودزنی کردند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، پس از ناکامی وینفرد شفر سرمربی سابق آبی پوشان در کسب نتایج مورد انتظار، صبح امروز باشگاه استقلال رسماً خبر از جانشینی فرهاد مجیدی به جای وی داد.

مجیدی نباید قربانی ندانم کاری ها گردد، استقلالی ها خودزنی کردند

علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در این خصوص به وبلاگ کاتالوگ گفت: در وهله اول امیدوارم این تغییرات به استقلال یاری کند و در وهله دوم امیدوارم مجیدی قربانی ندانم کاری یک عده نگردد. مجیدی آنقدر عاقل هست که اگر قرار باشد سرمربی قطعی و دائم گردد حتماً از یک دستیار خارجی خوب استفاده کند.

مدیرعامل پیشین آبی ها گفت: هنوز معتقدم شفر مربی خوبی است. در این مدت چند بار استقلال را شخم زدند اما باز هم شفر تیم را از نو ساخت و در حد قهرمانی بیان کرد. اما انگار عده ای دوست نداشتند این تیم نتیجه بگیرد.

فتح الله زاده بیان داشت: البته اجازه بدهید صحبتم را اصلاح کنم و بگویم اختلافات بزرگ و لاینحلی در باشگاه بود که این اختلافات کاملاً مشهود بود. اختلاف سرمربی با معاون، معاون با مدیر، مدیر با مربی و اختلافاتی از این دست که در نهایت هم منجر به عدم نتیجه گیری می شد.

وی اضافه کرد: استقلال در صورت پیروزی بر پدیده شانس اول قهرمانی بود. دلیل ادعای من بازی های باقیمانده پیش روی تیم های مدعی است. استقلال بازی هایی به مراتب راحت تر از پرسپولیس و سپاهان داشت و یک پیروزی مقابل پدیده این تیم را به راحتی قهرمان می کرد. قهرمانی در دست استقلال بود اما متأسفانه آنها خودزنی کردند تا این قهرمانی به راحتی از دست برود.

فتح الله زاده توضیح داد: امیدوارم مجیدی در استقلال نسوزد و قربانی منفعت طلبی عده ای نگردد. برخی ها هم خواستند از محبوبیت مجیدی استفاده نمایند. شاید طرفداران بعد از چند سال قهرمان نشدن در لیگ به خاطر فرهاد مجیدی یک فرصت جدیدی به آنها بدهند، اما اگر از این فرصت هم استفاده نگردد یک لکه ننگ در تاریخ باشگاه استقلال ثبت خواهد شد.

مدیر سابق استقلال با اشاره به مبلغ قرارداد شفر تاکید نمود: بحث فنی به کنار، بحث اقتصادی و بدهی به شفر را می خواهند چه نمایند؟ حداقل چند میلیارد باید مزد کار نکرده برای فصل بعد را به شفر بدهند. آیا این پول به حساب بدهی های باشگاه اضافه نمی گردد؟ ما در زمان خودمان سیصد میلیون تومان پیشخور کردیم کلی حرف پشت سر ما زدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مجیدی نباید قربانی ندانم کاری ها گردد، استقلالی ها خودزنی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی نباید قربانی ندانم کاری ها گردد، استقلالی ها خودزنی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید