ژکو: نتیجه بازی بوسنی و ایتالیا ناعادلانه بود، هنوز بایکن رُم هستم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ستاره خط حمله تیم ملی بوسنی و هرزگوین باخت تیمش در خانه ایتالیا در مرحله انتخابی یورو 2020 را نتیجه ای غیرمنصفانه توصیف کرد.

ژکو: نتیجه بازی بوسنی و ایتالیا ناعادلانه بود، هنوز بایکن رُم هستم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ادین ژکو مهاجم کاپیتان تیم ملی بوسنی و هرزگوین باخت 2 بر یک شب گذشته (سه شنبه) این تیم در تورین در دور چهارم بازی های مرحله انتخابی یورو 2020 را نتیجه ای ناعادلانه می داند.

ژکو که خودش در این بازی بوسنی را پیش انداخت و تیمش چند موقعیت دیگر هم برای زدن گل های بعدی داشت، به شبکه رای اسپورت گفت: واقعاً حیف شد که باختیم چون حق مان بیشتر از این ها بو. یک تساوی می توانست نتیجه عادلانه تری باشد. ایتالیا بهتر بازی کرد و در نیمه دوم هم از نظر جسمانی از ما آماده تر بود. ما در ضدحملات توانستیم آنها را آزار دهیم و می توانستیم گل دوم را هم بزنیم اما دو گل زیبا دریافت کردیم. اگرچه زدن اینطور گل های به تیمی مانند ما بیش از اندازه آسان است. ما باید قبل از رسیدن توپ به گلزنان ایتالیا، فضاها را برای آنها می بستیم.

بوسنی در جدول رده بندی گروه J انتخابی یورو 2020 وضعیت خوبی ندارد. این تیم قبل از باخت به ایتالیا، با یونان 2-2 مساوی نموده بود و بعد از آن هم به فنلاند باخته بود.

ژکو که تیمش اکنون با 4 امتیاز در رده ماقبل آخر جدول واقع شده است، ادامه داد: در شب باخت مان به فنلاند واقعاً عملکردمان نزدیک به چیزی که امشب دیدید نبود. ما امشب برای تیمی مانند ایتالیا دردسرهای زیادی ایجاد کردیم. امیدواریم که باخت های مان را جبران کنیم و تا جایی که امکان دارد نتیجه بگیریم.

ژکو درباره آینده اش و شایعاتی که درباره احتمال پیوستنش به اینتر وجود دارد هم گفت: من هنوز بازیکن رم هستم و بعد از یک فصل طولانی الان فقط می توانم بگویم که می خواهم به تعطیلات بروم. بعد از آن باید دید چه می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژکو: نتیجه بازی بوسنی و ایتالیا ناعادلانه بود، هنوز بایکن رُم هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژکو: نتیجه بازی بوسنی و ایتالیا ناعادلانه بود، هنوز بایکن رُم هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید