افراد شاغل برای تردد با پلاک های غیربومی باید از فرمانداری ها مجوز بگیرند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، خبرگزاری خبرنگاران- سردار تیمور حسینی در خصوص نحوه تردد افراد شاغل با پلاک غیر بومی در شهرهای قرمز و نارنجی و همچنین اتمام مدت بیمه خودرو در این دو هفته توضیح داد.

افراد شاغل برای تردد با پلاک های غیربومی باید از فرمانداری ها مجوز بگیرند

سردار تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا در مصاحبه با خبرنگار وبلاگ کاتالوگ، با اشاره به سومین روز از اجرای محدودیت های اعمال شده بر ترددهای بین شهری گفت: عوامل پلیس راهور در هزار و 181 نقطه اعم از ورودی و خروجی شهرهای قرمز و نارنجی مستقر بوده و انجام وظیفه می کنند .

وی افزود: ورود پلاک های غیربومی به هر شهر مرکز استان ممنوع بوده و خروج پلاک های بومی از هر شهر مرکز استان نیز ممنوع است .

جانشین پلیس راهور ناجا در ادامه در خصوص افرادی که با پلاک غیر بومی به جهت اشتغال و ... قصد ورود به شهرهای قرمز و نارنجی استان مجاور دارند نیز گفت: بایستی از طریق فرمانداری ها لیست خودروهای مذکور به راهور ناجا داده شود تا در لیست سفید خود قرار دهیم تا خودروهای مذکور توسط دوربین ها جریمه نشوند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران درباره بیمه های خودورها که در طی این مدت دوهفته تمام می شود نیز گفت: با توجه به نرم افزار هایی که تمدید بیمه خودرو را انجام می دهند و این امکان را فراهم می کنند که به صورت غیرحضوری صدور بیمه انجام شود، لذا بی توجهی به تمدید بیمه در این دو هفته پذیرفتنی نبوده و اگر در این دو هفته کسی تصادف کند و خسارتی به بار بیاورد، نمی شود مسئولیتی را پذیرفت که این فرد بیمه اش را تمدید نکرده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "افراد شاغل برای تردد با پلاک های غیربومی باید از فرمانداری ها مجوز بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد شاغل برای تردد با پلاک های غیربومی باید از فرمانداری ها مجوز بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید