بهترین روغن ها برای مراقبت از پوست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، تهران (پانا) - پوست و مو در تابستان به مراقبت ویژه ای احتیاج دارد که با استفاده از گروهی از روغن های طبیعی می توان این مهم را به انجام رساند.

بهترین روغن ها برای مراقبت از پوست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ به نقل از tuobenessere ایتالیا، بعضی از روغن های طبیعی مانند روغن اسطوخودوس، بابونه و بعضی دیگر گیاهان دارویی، از مزایای سلامتی مهمی برخوردار هستند که استفاده از آن ها در فصل تابستان لازم است.

روغن های طبیعی برای درمان آفتاب سوختگی

روغن اسطوخودوس به دلیل داشتن خواص تسکین دهنده، برای آفتاب سوختگی و عفونت های پوستی، به ویژه در فصل تابستان یک محصول محبوب و مفید است. روغن بابونه نیز یکی از بهترین روغن ها برای درمان آفتاب سوختگی است، زیرا پوست خشک را مرطوب و به طور طبیعی نرم می نماید.

روغن های معطر برای گزش حشرات

روغن درخت چای در برابر گزش حشرات بسیار مفید است. همچنین می توان برای پاکسازی خانه و جلوگیری از ورود پشه ها به آن، مقداری از این روغن را در خانه پخش کرد.

روغن های طبیعی برای افزایش سطح انرژی

هوای گرم باعث احساس خستگی و کمبود انرژی می گردد، بنابراین توصیه می گردد از روغن معطر گیاه بادرنجبویه که از برگ و ساقه گیاه بادرنجبویه استخراج می گردد بهره ببرید تا دوباره انرژی را بازیابی کند.

روغن نعناع یکی دیگر از محصولات است که قادر است انرژی بدن را شارژ کند، علاوه بر این که یک درمان طبیعی عالی برای سردرد هایی است که ممکن است در اثر گرمای هوا ایجاد گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بهترین روغن ها برای مراقبت از پوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین روغن ها برای مراقبت از پوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید