خبرنگاران سرپرست: تمرینات تیم والیبال آذرباتری ارومیه پس از تست مجدد کرونا آغاز می شود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، ارومیه- خبرنگاران- سرپرست باشگاه آذرباتری ارومیه گفت: تمرینات این تیم برای ادامه حضور در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، پس از دریافت نتیجه تست امروز بازیکنان از سر گرفته خواهدشد.

خبرنگاران سرپرست: تمرینات تیم والیبال آذرباتری ارومیه پس از تست مجدد کرونا آغاز می شود

سالار پاسبانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ کاتالوگ اضافه کرد: در آخرین تست دریافتی، 17 نمونه مثبت کرونا در تیم داشتیم که برای بررسی دوباره شرایط، امروز تست دوم از همه اعضای تیم گرفته می شود.

وی اضافه کرد: جواب تست، طی روزهای آینده به باشگاه اعلام و تمرینات تیم برای حضور دوباره در لیگ برتر والیبال بر اساس نتیجه دریافتی از سر گرفته می شود.

سرپرست باشگاه آذرباتری ارومیه در خصوص پیشنهاد این تیم به سازمان لیگ اعلام نمود: پیشنهاد ما برگزاری لیگ برتر به صورت متمرکز در 2 گروه و 2 شهر است.

پاسبانی اظهار کرد: البته به نظر می آید تصمیم سازمان لیگ ادامه مسابقات تا انتها نیم فصل به شکل کنونی و از نیم فصل دوم به شکل متمرکز باشد.

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال و بعد از تعطیلی 2 هفته ای لیگ، رییس فدراسیون والیبال، 3 روش مختلف پیشنهادی را برای ادامه دور برگشت و مرحله نهایی لیگ برتر مردان به باشگاه ها اعلام نموده است.

هفته گذشته، سرپرست باشگاه آذرباتری ارومیه از مثبت شدن تست کرونای 17 عضو این تیم از جمله تعدادی از بازیکنان خبر داده بود.

این تیم در رده سیزدهم جدول 14 تیمی لیگ برتر باشگاه های کشور قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرپرست: تمرینات تیم والیبال آذرباتری ارومیه پس از تست مجدد کرونا آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرپرست: تمرینات تیم والیبال آذرباتری ارومیه پس از تست مجدد کرونا آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید