زنی که سیاست ترامپ علیه ایران را هدایت می کند، عکس

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، پانا نوشت: اینستاگرام اینستاخبری در تازه ترین پست خود به نفوذ یک زن به ترامپ اشاره کرد و نوشت که پر نفوذ تر از جان بولتون و پومپئو، زنی است که سیاست های ترامپ درباره ایران را شکل می دهد.

زنی که سیاست ترامپ علیه ایران را هدایت می کند، عکس

نشریه آتلانتیک در گزارشی با عنوان زنی که سیاست ترامپ را درباره ایران می سازدمی نویسد: دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا سیاست سختگیرانه ای را در قبال ایران اتخاذ کرده است و تعدادی از مشاوران نزدیک او هم بر این سخت گیری به مقدار زیاد تاثیر گذاشته اند ولی سخت گیری بر ایران به طور خاص به تعدادی از آنها مرتبط است.

مشاور امنیت ملی ،جان بولتون و وزیر خارجه مایک پومپئو دو چهره معروف در حمایت از سیاست فشار شدید بر ایران هستند،ولی در حقیقت مهم ترین عنصر شکل گیری این سیاست سیگال ماندل کر مسئول وزارت خزانه داری است.

تحریم ها از سوی دولت ها اصلی ترین ابزار برای مقابله با تحرکات ایران بوده است و کسی که از این تحریم ها پشتیبانی می کند ماندل کراست.

این گزارش می افزاید: ماندل کر معاون وزارت خزانه داری که اداره اش مخصوص امور مالی و مبارزه با تروریسم است، کسی است که بیشترین تحریم ها را علیه ایران وضع می کند.

ماندل کر تاثیر گذار ترین مسئول در شکل گیری استراتژی کاخ سفید بوده که امیدوار است ایران را مجبور به اطاعت یا سرنگونی حکومت خود کند.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "زنی که سیاست ترامپ علیه ایران را هدایت می کند، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنی که سیاست ترامپ علیه ایران را هدایت می کند، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید