شناسایی و تدوین فرآیندهای اتاق ایران برای تحقق اهداف سال 99

به گزارش وبلاگ کاتالوگ، مدیر طرح و برنامه اتاق ایران از شناسایی و تدوین فرآیندها در راستای دستیابی به برنامه ها و عملکرد مؤثر پس از ارزیابی فعالیت واحدهای مختلف اتاق ایران، اطلاع داد.

شناسایی و تدوین فرآیندهای اتاق ایران برای تحقق اهداف سال 99

علی چاغروند، مدیر طرح و برنامه اتاق ایران با بیان این مطلب که برنامه های اتاق ایران در سال 1399 پس از تبیین و توافق با واحدهای اتاق و تصویب هیات رئیسه در ابتدای سال، نهایی و ابلاغ شد، گفت: از آنجایی که مأموریت واحد طرح و برنامه، اطمینان از اجرایی شدن این برنامه ها در زمان موردنظر است، این واحد اقدام به ایجاد و طراحی گزارش عملکرد ماهیانه فرآیندمحور در اتاق ایران کرد.

او ادامه داد: اجزای این گزارش به صورتی طراحی شده که گزارش پیشرفت شاخص فرآیندها، تسهیل کننده پیشرفت برنامه ها در دوره های کوتاه مدت و ماهیانه باشد.

براساس اظهارات او برای تهیه و ارائه گزارش توسط واحدهای اتاق ایران احتیاج به شناسایی فرآیندها بود که مقدمات آن در جلسات حضوری با این واحدها فراهم و در اواسط مهرماه جلسه آموزش فرآیندگرایی و راه های تدوین آن توسط واحد طرح و برنامه برگزار گردید.

چاغروند در ادامه از اهمیت و ضرورت شناسایی فرآیند در اتاق ایران سخن گفت و تأکید کرد: در صورتی که این فرآیندها به درستی تعریف گردد، ابزار کنترلی مطلوبی برای دستیابی به اهداف و برنامه های اتاق به وجود می آید.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "شناسایی و تدوین فرآیندهای اتاق ایران برای تحقق اهداف سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی و تدوین فرآیندهای اتاق ایران برای تحقق اهداف سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید